Bezpłatny dostęp do Internetu - bez żadnej ściemy

bezpłatny internet

Stosunkowo mało osób o tym wie, bo nikomu nie opłaca się tej wiedzy spopularyzować. Poza tym ciężko to popularyzować, bo brzmi aż za dobrze i ludzie wręcz nie chcą wierzyć (sama też nie mogłam uwierzyć) -- chodzi o bezpłatny dostęp do internetu.

Każda dorosła osoba (nawet cudzoziemiec), jeśli zgłosi się w punkcie aero2 (można to także zrobić pocztą), dostanie kartę SIM umożliwiającą Bezpłatny Dostęp do Internetu.

Właśnie tak to działa!

Gdzie jest haczyk? Nie ma. Po prostu operator, żeby dostać koncesję, w musiał się na coś takiego zgodzić, tj. zapewnić każdemu zainteresowanemu bezpłatny internet

I nie ma żadnych ograniczeń? Ten bezpłatny internet ma jedynie ograniczenie prędkości na poziomie pół mega (pamiętam jak tyle było przez TP S.A.) i nie działa ze starszymi modemami (iPad 1 - nie, iPad > 2 - tak).

I to jest zupełnie za darmo? Tak, jest tylko kaucja 20 zł. Ale kaucja, jak to kaucja, jest do zwrotu, gdyby nam się internet znudził.

Dla mnie rewelacja, m.in. dlatego, że teraz z fiszkoteki mogę się uczyć gdzie tylko chcę.

Spodobała Ci się ta wiadomość? Prześlij linka znajomym lub kliknij "lubię to" - w ten sposób i inni będą mogli skorzystać z tego patentu. A potem wejdź na http://aero2.pl/bdi.html i zamów sobie ten bezpłatny internet.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.